Dziewczyno zakochaj się w Strażaku.

Dziewczyno zakochaj się w Strażaku, jeśli pokocha Cię chociaż w połowie tak jak swoją pasję, będziesz najszczęśliwszą dziewczyną na Świecie. Piękne hasło jakże aktualne, każdy z naszych strażaków, jeśli się zaangażuje to już na zawsze. Rok 2015 obfitował w takie wydarzenia, jako pierwsza ślub wzięła Sylwia Madej z Markiem Perek. Sylwia jest druhną z naszej OSP. W dniu 25 lipca ślub wzięli Łukasz Bobek druh z naszej OSP, z Izabellą Durlik dziewczyną z naszej miejscowości. Starszymi na ich ślubie byli Paweł Kołodziej i Paulina Kołodziej. Paweł i Paulina ślub wzięli w 2014r. Paweł jest druhem z naszej OSP. Przyjęcie weselne Izy i Łukasza odbyło się w Ośrodku Wczasowym „Mexicana”. W październiku odbył się kolejny piękny ślub tym razem na ślubnym kobiercu stanęli Katarzyna Bobek w naszej jednostce od 2010r. i Robert Rycerski w naszej jednostce od 2015r. Świadkami na ich ślubie byli Justyna Dudek i Mateusz Rycerski, dodajmy że także druh z naszej jednostki OSP Przyjęcie weselne odbyło się w domu weselnym „Zameczek” w Gąsawach Rządowych. My także też tam byliśmy i bramki robiliśmy. Miło wspominamy piękne chwile jakie towarzyszyły, każdemu z tych wydarzeń. Po roku od tych wydarzeń,w trzech związkach, na świat przyszły piękne pociechy. W naszych szeregach nadal nie brakuje atrakcyjnych kawalerów, rośnie nam także młodzież w naszej MDP. Dziewczyny i chłopaki, pamiętajcie, jak wybrać to tylko strażaka z OSP Pawłów, jak pokocha to już na całe życie.