Życzenia wielkanocne od Druhów OSP Pawłów, dla wszystkich przyjaciół i strażaków !

wielk

Rozpoczął się Wielki Tydzień, więc przesyłamy Państwu życzenia Wielkanocne od strażków z Pawłowa. Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje, mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!. Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego oraz oby radość i pokój zawsze gościły w Waszych sercach, a spokój i bezpieczeństwo codziennie towarzyszyły Waszej służbie dla bliźnich.

W imieniu Zarządu życzymy Wszystkim STRAŻAKOM, Mieszkańcom, oraz odwiedzającym naszą stronę WESOŁYCH, SPOKOJNYCH, SŁONECZNYCH A ZARAZEM MOKRYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!.

Wielkanoc