Mamy nowe władze OSP.

W dniu 7 lutego 2016r. w świetlicy GOK w Pawłowie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszej jednostki. Zebranie rozpoczął Prezes OSP Czesław Pawlak. Powitał wszystkich zebranych, w szczególności przybyłych gości. Wśród nich byli Zastępca Komendanta JRG w Szydłowcu – Młodszy Brygadier Sławomir Mielniczuk, Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego JRG w Szydłowcu – Młodszy Brygadier Cezary Wanat, Prezes Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych w Szydłowcu – Aleksy Sasin, Komendant Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Chlewiskach – Andrzej Głowacki, przedstawiciel Urzędu Gminy w Chlewiskach – Robert Bębenek. Podczas zebrania Naczelnik OSP Arkadiusz Madej przedstawił sprawozdanie z działalności, finansowe, oraz komisji rewizyjnej. Następnie zapoznał druhów z planem działalności i planem finansowym na bieżący rok. Po zapoznaniu druhów zebrani głosowali za udzieleniem absolutorium dla Zarządu. Takie absolutorium Zarząd uzyskał. Po uzyskaniu absolutorium Prezes Czesław Pawlak złożył dymisję, która została przyjęta. Kolejnym punktem zebrania był wybór nowych władz. Po przedstawieniu kandydatur odbyły się wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej OSP. Prezesem został druh – Mariusz Sokołowski, V-ce Prezesem druh -Rafał GOS, V-ce Prezesem Naczelnikiem druh – Arkadiusz Madej, V-ce Prezesem Z-cą Naczelnika druh – Artur Fura, Skarbnikiem druhna – Ilona Pawlak, Sekretarzem druh – Robert Rycerski, Gospodarzem OSP druh – Dariusz Pisarski. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został druh – Kamil Bębenek, V-ce Przewodniczącym druh – Grzegorz Mieszkuć, Sekretarzem druhna – Marlena Skórkiewicz. Po wyborach odbyła się dyskusja, oraz głos zabrali zaproszeni goście, przedstawili statystykę wyjazdów jakie były w poprzednim roku. Wskazali, aby w bieżącym roku nasza jednostka poprawiła skuteczność wyjazdową. Życzyli sukcesów nowo wybranym władzom. Podczas wolnych wniosków, druhna Marlena Skórkiewicz złożyła wniosek, aby druh Czesław Pawlak został Prezesem Honorowym OSP, wniosek został poparty jednogłośnie.

DSC04180DSC04179DSC04178DSC04177DSC04176DSC04183DSC04172DSC04181