Nowi członkowie OSP Pawłów.

W roku 2015 w szeregi OSP w Pawłowie wstąpiło dziewięcioro nowych członków. Miło nam, że tak liczną grupę stanowią panie. Możemy się w chwili obecnej pochwalić, że w naszej jednostce w czynnej służbie jest sześć pań. Stanowi to wspaniałą okrasę naszej jednostki. W tym roku w nasze szeregi wstąpiły : Aneta Sokołowska, Marlena Skórkiewicz, Ilona Pawlak oraz Aleksandra Gos. Wszystkie panie pomyślnie ukończyły kurs podstawowy, oraz pomyślnie zaliczyły komorę dymową.

W szeregi jednostki OSP Pawłów wstąpiło, także pięciu mężczyzn, Robert Rycerski, Mariusz Sokołowski, Dawid Pisarski, Rafał Gos i Łukasz Mieszkuć. Czterech z nich pozytywnie zaliczyło kurs podstawowy, natomiast 3 z nich pozytywnie zaliczyło komorę dymową są to Mariusz Sokołowski, Dawid Pisarski i Rafał Gos. Łukaszowi Mieszkuciowi pozostała do zaliczenia komora dymowa, gdyż w czasie gdy odbywały się testy sprawnościowe, on pisał egzamin próbny. Dopingujemy Łukaszowi, aby jak najszybciej został pełnoprawnym członkiem OSP.

W tym roku w nasze szeregi wstąpił, także Robert Rycerski jest to wspaniałe wzmocnienie naszej jednostki. Robert jest strażakiem zawodowym w stopniu młodszego kapitana i pracuje w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Szydłowcu.

Wszystkim nowo przyjętym strażakom, życzymy samych pomyślnych i udanych akcji ratowniczo-gaśniczych, oraz tego aby zawsze bezpiecznie wracali do swoich bliskich.

Na zdjęciu nowo przyjęci strażacy, oraz obecny podczas uroczystego opłatka strażackiego Pan Wójt Gminy Chlewiska – Waldemar Sowiński, a także Prezes OSP Pan Czesław Pawlak, oraz V-ce Prezes OSP Pan Arkadiusz Madej.